Chales Bamba
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Wandelen |
| Spa en ontspanning Spa-lounge | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Chales Bamba Ilhabela villa ligt op 4 km afstand van het Waterval van Tres Tombos en nodigt gasten uit om te ontspannen op een zonneterras. De hut heeft privéparkeren ter plekke en ligt in de wijk Praia do Portinho van Ilhabela.
Het Ilha das Cabras is op ongeveer 25 minuten lopen verderop gesitueerd. Natuurliefhebbers zullen genieten van de nabijheid van het Strand van Barequecaba, op circa 3 km afstand. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Praia do Curral, gelegen binnen ongeveer 10-minuten autorit.
Chales Bamba villa heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche.
De villa beschikt over een kitchenette, evenals een eetgedeelte voor self-catering. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een koelkast, een oven en keukengerei om hun eigen maaltijd te bereiden. Ilha Sul biedt Braziliaanse gerechten aan en ligt binnen een paar straten van de 10-kamer Chales Bamba villa. De omgeving leent zich uitstekend voor wandelen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cachoeira dos Tres Tombos850 m
- Praia Do Oscar1000 m
- Praia do Portinho450 m
- Praia do Julião1,2 km
- Veloso Beach1,2 km
- Santuario Ecologico450 m
- Aquaticos Fotos Subaquaticas1,5 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos114 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Spa-lounge
- Wandelen
Diensten
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Patio
- Eettafel
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Chales Bamba villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Chales Bamba villa is $79. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Chales Bamba villa te bezoeken?
Gasten van Chales Bamba villa kunnen eten in Ilha Sul restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden worden door Chales Bamba villa ondersteund?
Chales Bamba villa accepteert betalingsmethoden zoals Visa, American Express en Maestro. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Chales Bamba villa?
Chales Bamba villa beschikt over een keuken met een oven, een kookplaat en keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar de hut mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in de hut logeren. - ❓
Ligt de villa vlak bij het strand?
De villa biedt gemakkelijke toegang tot Praia do Portinho, dat op 500 meter afstand ligt. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Chales Bamba villa?
Gasten die in Chales Bamba villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Waterval van Tres Tombos en het Ilha das Cabras bereiken, die respectievelijk op 4 km afstand van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.